Kde sa dá nakúpiť najlepšie detské oblečenie online?

Nákup detského oblečenia online je dnes jednoduchšie, ako kedykoľvek predtým. V súčasnosti je už ponuka detského oblečenia skutočne široká. Poďme sa teda pozrieť na zopár e-shopov, kde si môžete do sýta obzrieť oblečenie pre bábätká, dojčatá a v niektorých prípadoch aj staršie detičky.

Author avatar
babmin
otecko s batoľaťom na kolene premýšľa nad nákupom cez počítač

Čo v článku nájdete:

V dnešnej dobe sa omnoho viac ako kedysi dostáva do popredia nákup oblečenia online. Človek si doma a v pokoji zapne počítač, do vyhľadávača zadá, čo práve potrebuje a ponuky sa len sypú. Máte čas, nikto na vás netlačí, nákup si poriadne premyslíte a vyberiete si to najlepšie. Mamičky na materskej, ktoré trávia veľa času doma, by o tom vedeli nepochybne rozprávať. Nákup detského oblečenia online prostredníctvom e-shopu sa miestami stáva formou oddychu. Aj keď peňaženka by určite vedela zrelaxovať inak.

V súčasnosti je ponuka detského oblečenia online skutočne široká. Nájdete oblečenie rôzneho druhu, strihov a farieb. Každá mama túži svoju ratolesť vyparádiť. Radšej nekúpi sebe, len aby bol syn frajer a dcéra štýlová slečna. 

Poďme sa teda pozrieť na zopár e-shopov, kde si môžete do sýta obzrieť oblečenie pre bábätká, dojčatá a v niektorých prípadoch aj staršie detičky. Kde sa teda dá nakúpiť najlepšie detské oblečenie online?

O e-shopy nie je núdza

Jedným z mnohých e-shopov je napríklad obchod mimulo.sk. Na ich stránke nájdete dojčenské oblečenie, všetky potreby, ktoré budete pre bábätko potrebovať, hračky, nábytok a niečo si tam pre seba nájdu aj mamičky. Objavuje sa u nich aj položka bazárik, v rámci ktorej si môžete vybraný tovar zakúpiť vo zvýhodnenej cene. Ide o produkty, ktoré boli využívané ako predvádzacie modely, alebo ich využívali na reklamné fotenie a podobne. Stránka je prehľadná, takže ľahko nájdete to, čo hľadáte. Či už vám chýba oblečenie na leto, či na jeseň, rôzne doplnky pre deti, obuv, ponožky, potreby na spanie, pyžamká. Všetkého je dostatok. 

Viete ako vybrať správny cumlík pre bábätko? V článku sme sa pozreli na najčastejšie značky a ich parametre.

Bimbishop.sk ponúka nielen dojčenské oblečenie, ale kúpite u nich tiež tovar pre staršie deti, vo veľkostiach 110-164. Ponuka je teda o čosi širšia. Oblečenie je zoradené prehľadne podľa druhu šatstva, ktoré hľadáte a tiež podľa veľkostí. V ponuke sú okrem iných dostupné aj produkty od slovenských výrobcov ako napríklad známa slovenská značka dojčenského oblečenia Richelieu. Nájdete u nich oblečenie na bežné dni, ale aj na rodinné oslavy a oblečenie do krstu. Pre staršie detičky majú v ponuke legíny, šaty, pyžamá, spodnú bielizeň, pančuchy alebo čapice. Okrem dostupného tovaru ponúkajú možnosť zákazkového šitia dojčenského sortimentu na mieru. Objednať si môžete ušitie hniezda pre najmenšie bábätká. Je to veľmi praktická vec, ktorú nejedna čerstvá mamička určite ocení. Bábätko má pohodlný priestor na spánok a mamička ho môže mať neustále pri sebe, pretože toho hniezdo preloží kam len bude chcieť. Ušijú vám tiež mantinel do postieľky, zavinovačku a rôzne doplnky do detskej izby. V ponuke majú samozrejme vzorkovník látok. Celkom príjemná služba, čo poviete? 

Výhradne na dojčenské oblečenie a potreby sa zameriava e-shop baboshop.sk, kde nájdete bežnú ponuku oblečenia, ale aj oblečenie a súpravy do krstu.

Tip: Čo tak bábätku vytvoriť vlastné detské body s potlačou? Eshop www.puppynator.sk má na stránke Online Kreator, kde si vytvoríte dizajn pre vaše bábätko podľa vlastných predstáv. Máte tak možnosť vyjadriť lásku svojmu drobcovi po svojom.

Keď e-shop ponúka niečo navyše…

Ak patríte k mamám, ktoré obľubujú značku Mayoral, potom by sa vám mohol páčiť e-shop m-shop.sk. Okrem nej tam natrafíte ešte aj na také značky ako Poppy, Blue Seven, Boboli a mnoho iných. Ak zháňate obuv, dostupné sú produkty značiek Protetika, D.D. step, COQUI, Demar, Boboli a iné. Nájdete u nich mnoho kvalitných značiek na jednej kope, takže sa nebudete musieť preklikávať cez ďalších desať webových stránok, aby ste konečne natrafili na to, čo už pol dňa hľadáte. Produkty sú o čosi farebnejšie, živšie, jednoducho fešnejšie. Kto pozná aspoň značku Mayoral, vie o čom hovoríme. Samozrejme, ceny sú trošičku vyššie, každý však nakupuje podľa svojich možností a taký tovar potom aj vyhľadáva. V rámci svojej ponuky majú na predaj tiež dekorácie na detskú párty, čo je akýsi unikát. Nebýva zvykom, aby ste v rámci stránky, ktorá ponúka predovšetkým oblečenie, natrafili aj na takúto „kolonku“.

detské dupačky a topnánočky

Oblečenie je roztriedené prehľadne podľa vekového rozhrania, takže hneď na začiatku si vyselektujete iba také oblečenie, ktoré je veľkosťou vhodné pre vaše dieťa. V rámci značky Mayoral majú v ponuke dokonca oblečenie v rozhraní od 8 do 18 rokov. 

obchodíku s detským oblečením Baby Raptor môžete nakupovať nielen prostredníctvom e-shopu, ale aj klasicky v kamennej predajni. Tento obchod s detským oblečením je jedinečný svojim individuálnym prístupom k svojim zákazníkom. Ak vám z akýchkoľvek dôvodov nevyhovuje otváracia doba, nemajú žiaden problém sa vám prispôsobiť. Stačí im zavolať a dohodnúť si deň a čas. Nakúpite si v pokoji, bez prítomnosti množstva iných ľudí. Dostane sa vám odborného poradenstva a spolu s vami vám veľmi radi pomôžu nakúpiť výbavičku pre nového člena rodiny či už na predajni, alebo online. Ak si u nich vyberiete kočík, kupujete si spolu s ním aj jeho údržbu a v prípade, že by bola potrebná reklamácia, vám na tú dobu zapožičajú náhradný. S úsmevom na tvári vám ponúknu kávičku a postarajú sa o to, aby ste mali z nákupu radosť. Nájdete u nich všetko, čo budete pre vaše dieťa potrebovať. Od oblečenia, hygienických potrieb, cez hračky, ergonomické nosiče až po kočíky, autosedačky, detské postieľky a príslušenstvo a všetko týkajúce sa bezpečnosti vašich detí. 

Tip: Prečítajte si o tom, ktorá značka kočíka je najlepšia. V dvojdielnom miniseriály sme porovnali viacero druhov.

Všetko pre dojčatá nájdete tiež na e-shope jasličkovo.sk. Okrem všetkého, čo poznáme, u nich nájdete ešte BIO oblečenie. Konkrétne ide o body, košieľky, kabátiky, overaly a BIO súpravy. Sú to výrobky z biobavlny, ktoré sú mäkučké a príjemné pre jemnú detskú pokožku. Biobavlna je vypestovaná bez akýchkoľvek chemických postrekov v pôde, ktorá nie je minimálne 3 roky pred vsadením nijako chemicky ošetrovaná. Pri spracovaní vlákien sa následne využívajú výhradne prírodné oleje. V tomto druhu oblečenia nenájdete doslova žiadnu chémiu. 

Nielen dojčenské oblečenie, ale tiež oblečenie pre deti až do 14 rokov ponúka e-shop japitex.sk. Ich webová stránka pôsobí pútavo, farebne a moderne. Podobne je to aj s ich produktmi, ktoré sú neprestajne obmieňané a šité podľa vlastných návrhov. Pri výrobe svojich produktov využívajú výhradne certifikované materiály, ktoré neobsahujú žiadne chemické a škodlivé látky. Takže máte istotu, že v ich oblečení bude vaše dieťa v bezpečí.Patrí váš drobec k fanúšikom Smejka a Tanculienky? Tento e-shop ponúka produkty práve s touto tematikou. Ak sa blížia narodeniny alebo potrebujete ako správna teta perfektný darček, potom už viete kde ho nájdete. 

Pokiaľ hľadáte niečo štýlové, mnoho mamičiek využíva e-shopy komerčných značiek ako napríklad H&M, Zara, Mango, Lindex či Next. Okrem oblečenia pre dospelých u nich nájdete oblečenie pre deti rôznych vekových kategórií, pričom sú jednotlivé značky čímsi špecifické, a tak si každý môže nájsť ten svoj štýl, v ktorom chce vidieť aj svoje malé ja!


Môže sa vám tiež páčiť